Feladatok

Feladatok
Te fogsz felelni a salesek támogatásáért:
  • megrendelések ügyfelekkel való részletes egyeztetésért
  • grafikusokkal való egyezetetésért
  • alapanyagbeszerzéssel való kommunikációért
  • beérkező banki tételek feldolgozásáért
  • számlázásért, fizetési felszólitások kiküldéséért
  • salesek heti munkájának előkészítésért
  • sales reportok készítésérét

Elvárások

Tudás, amiben jónak kell lenned:
  • szervezőképesség
  • sales v. sales support tapasztalat
  • kommunikáció
  • fegyelmezettség
  • adminisztrálás

Előnyt jelent

Tulajdonságok, amiket nagyra értékelünk:
  • aktív sportolás
  • kedvesség
  • folyamatos önfejlesztés
  • proaktivitás
  • jó probléma megoldó képesség
  • akarj mindig jobbat csinálni
  • gondolatok, vélemények aktív kifejezése
  • laza, közvetlen viselkedés

Amit kínálunk

fizu, telefon, laptop, sportruházat

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

"Küldetésünk, hogy könnyedén elérhetővé tegyük az adott sporttevékenységhez tervezett kimagasló minőségű egyedi sportruházatunkat, mely a legoptimálisabb ár-érték arányt kínálja."

Nyolc éve azzal a céllal alapítottuk ruhaipari cégünket, hogy az egyik legjobb magyar  sportruházati gyártó legyünk. Ma már a három legnagyobb között vagyunk, és folyamatosan fejlődünk, csapatunk bővítéséhez keresünk új kollégát.

Veszprémi, és egy budapesti telephelyünk van. 16 sportágban 260.000 terméket gyártottunk, már több mint 53.000 vásárlónak. Termékeinket folyamatosan fejlesztjük, és a meglévők mellett évente 10-15 új termékkel jelenünk meg.

Alapértékeink, a kiváló grafikák, I. osztályú csak gyártóktól vásárolt olasz alapanyagok, a sportágaknak legmegfelelőbb szabásminták, a folyamatos fejlesztés, pontos gyártási határidő.

Azt gondoljuk, hogy a jó munkahely alapja a kölcsönös bizalom, és tisztelet.
Szeretjük, ha a kollégáink elmondják a vezetőiknek a véleményüket, meglátásaikat. Ezeket az észrevételeket mindig komolyan vesszük, és beépítjük. Nagyon fontos számunkra, a hozzáállás, az akarat, a tanulás vágya, a lojalitás, becsületesség, és kedvesség.

Céges értékek:
  • szabad szervezeti felépítés, minimális hierarchia
  • nagy szabadságfok
  • minimális szabályozottság
  • évi 30%-os növekedés
  • kitartás
  • minden nagy problémának neki megyünk
  • gyors döntés

Történetünk:
2015. március 27. az első termék elkészülése
2016. - 10. kollégánk belépése
2017. - 50. termék fejlesztése
2018. - 25. kollégánk belépése
2019. - kollekciós termékek és a webshop indulása
2020. - 100.000 termék legyártása
2021. - 100. termék fejlesztése
2022. - 5000. vevő kiszolgálása
2023. - 250.000 termék legyártása

Jelenlegi helyzetünk a sales területén:
Jelenleg 3 senior salesesünk van, két fővel szeretnénk tavasszal bővíteni a csapatot, így összesen 5 fővel kell majd együtt dolgozni.
Teljes munkaidős kollégát keresünk iroda munkavégzésre, home officet nem tudunk biztosítani.

Fényképes önéletrajzot várunk, fizetési igény feltüntetésével.

Cégnév: 575 Sportswear Webshop Kft.