Partnerünk a hazai szellőzés-, és légtechnikai piac egyik vezető szereplője. A tervezői és fejlesztői csapatukkal, azért dolgoznak, hogy a lehető legtöbb ember számára elérhetővé tegyék a megfelelő beltéri levegőminőséget a lehető legkisebb energiafelhasználás mellett. Termékpalettájuk magas minőséget képvisel, és a legapróbb szerelési anyagtól a legösszetettebb hőszivattyúkig, légkezelőkig terjed. Teljes körű megoldásokat nyújtanak lakások és házak hűtési-, fűtési- és szellőzési rendszereihez.

Sales Representative

Feladatok

  • Termékek promótálása és értékesítése, az Ügyfelek műszaki, szakmai támogatásával (ipari és kereskedelmi üzletág)
  • Tervezők szakmai támogatása
  • Ügyfélkapcsolat-kezelés, új kapcsolatok fekutatása és meglévő ügyfélkapcsolatok erősítése
  • Ügyfélelégedettség növelése
  • A lég-, és hűtéstechnikai piac változásainak nyomon követése

Követelmények

  • Tapasztalat HVAC értékesítési területen
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Nemzetközi hátterű vállalat
  • Kiváló munkakörnyezetet
  • Versenyképes alapfizetés + negyedéves, az értékesítés utáni jutalék
  • Önálló, rugalmas munkavégzés a belsős előkészítő kollégák szakmai támogatásával
  • Céges autó, magánhasználattal
  • Átfogó juttatási csomag

Cégnév: Randstad Hungary Kft.