Exponenciális növekedés előtt álló, multinacionális tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonosok által alapított vegyipari disztribúciós/kereskedő cég keresi új kollégáját hosszú távra

Sales manager

pozícióba.

Mivel foglalkozunk?
Cégünk, a Chem Concept, a kemikáliák széles körét importálja és értékesíti az alapvető oldószerektől kezdve a specialitásokig, számos iparágba.

Miért jelentkezz hozzánk?

  • Önállóság
    A heti sales meetingeken és CRM-rendszerhasználaton túl nálunk élvezheted az önállóságot. Bízunk képességeidben, szorgalmadban, elismerjük eredményeidet és teljesítményedet;
  • Karrier
    Mert stabil pénzügyi hátterű, gyorsan fejlődő lendületes cég tagja lehetsz már a csapatépítés kezdetén, ez pedig felívelő karrierutat és korábban nem tapasztalt anyagi megbecsülést jelenthet számodra;
  • Rugalmasság
    Ha unod a monoton irodai napokat, az ingerszegény, bürokratikus környezetet, a lassú döntéshozatalt és a rugalmatlan céges struktúrát, nálunk a helyed;
  • Értékesíteni szeretünk
    Ha eleged van a túlszabályozott operatív munkafolyamatokból és szívesebben vagy ügyfelekkel, csatlakozz hozzánk!

Mik lesznek a feladataid?

  • új vegyipari értékesítési lehetőségek felkutatása, új üzletek, szerződések kötése;
  • ügyfelek rendszeres látogatása, igényfelmérés, ajánlatadás;
  • értékesítési tervek teljesítése, piaci stratégia megvalósítása a kollégákkal való együttműködésben;
  • belső értékesítési meetingeken való aktív részvétel és a szükséges CRM-rendszerhasználat.

Téged keresünk, ha

  • jó kommunikációs és szervezési készséggel, valamint B típusú jogosítvánnyal rendelkezel,
  • van értékesítésben szerzett tapasztalatod,
  • magabiztos fellépésed ügyfélközpontú gondolkodásmóddal párosul,
  • proaktív vagy, aki mindig talál magának feladatokat és
  • eredményorientált, aki mindent megtesz, hogy elérje a céljait,
  • képes vagy egyszerre több dologra odafigyelni (multitasking),
  • fontos számodra a csapat, de szereted önálló tenni a dolgod

Előnyt jelent, ha

  • rendelkezel vegyiparban szerzett tapasztalattal és kapcsolatrendszerrel (gyógyszeripar, olaj-és gázipar, műanyag-gumiipar, növényvédőszer-gyártás is hasznos lehet),
  • beszélsz, írsz, olvasol angolul,
  • esetleg van beszállítói kapcsolatrendszered.

Amit kínálunk

  • home office munkavégzés lehetősége,
  • kiemelkedő bérezés,
  • teljesítményalapú bónuszok negyedévente,
  • cégautó,
  • folyamatos szakmai fejlődés és mentoring,
  • karrierút egy most bővülő, lendületes cégben.

Csatlakozz hozzánk most, a legjobb pillanatban, hogy együtt fejlődhess velünk!

Cégnév: CHEM CONCEPT Kft.
Kapcsolattartó: Szedresi László