Feladatok

  • A cég pozíciójának erősítése, a forgalom növelése, új ügyfél szerzés hazai és nemzetközi piacon (Németország, Ausztria, Svájc)
  • Kereskedelmi, értékesítési kapcsolatok kiépítésében aktív közreműködés, vevőtárgyalások, PR folyamatokban aktív jelenlét
  • Meglévő, új és a passzív ügyfelekkel való kapcsolattartás (külsős-és cégcsoporton belül is) és rendszeres látogatás
  • Piacfigyelés, üzletágspecifikus piaci trendek követése
  • Marketingeszközök, marketingstratégia alkalmazása
  • Reprezentációs eseményeken a cég képviselete
  • Társosztályokkal szoros együttműködés
  • Az értékesítői feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, erős Excel jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség, kiemelt előny a mérnök végzettség
  • ERP rendszer bevezetésében részvétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, egészségpénztár
  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet
  • Stabil, nagy múltú, 100%-ban magyar vállalati háttér
  • Céges rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Garzon Bútor Zrt. fémipari üzletága, a Metal-G 2017-ben, a Garzon cégcsoport tamási telephelyén alakult meg, majd 2018-ban a Széchényi terv révén közel 500 Millió forintos beruházást hajtott végre, melynek során korszerű gépeket vásárolt, amellyel a síklemez, illetve egyéb fém megmunkálás szinte teljes spektrumát lefedi. Elsősorban vékony lemezes technológiában alakítottuk ki a piaci ajánlatainkat. ISO 9001 minőségirányítási rendszert működtetünk. Megbízható minőségben és versenyképes árakon tudunk gyártani és szállítani a lemeztechnológia, a hegesztett szerkezetek és a fémbútorgyártás területén. A Metal-G teljeskörű szolgáltatást kínál a megrendeléstől a késztermékek kiszállításáig saját eszközzel vagy szerződött szállítmányozóval. Az ügyfelek igényei alapján cégünk termék tervezést és termék fejlesztést is kínál.

A "jelentkezem" gombra kattintás után csatold magyar és idegen neyelvű önéletrajzodat.
Cégnév: Garzon Bútor Zrt.