Feladatok:

- A vállalat értékesítési stratégiájának kialakítása, célok meghatározása és teljesítése

- Felelősségvállalás az értékesítési területért

- Új piaci lehetőségek felkutatása (fókuszban a nem autóipari ágazatok)

- A vállalat termékportfóliójának pozicionálása a piacon

- Kapcsolattartás a meglévő és kiemelt ügyfelekkel

- Műszaki jellegű projektek kezdeményezése és irányítása

- Szolgáltatási és keretszerződések tárgyalása és ügyintézése

- Részvétel a termékfejlesztési folyamatokban

- Piaci trendek figyelemmel kísérése

Elvárások:

- Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú álláslehetőség egy stabil hátterű vállalatnál

- Nyugodt családias munkahelyi légkör

- Elkötelezett, együttműködő, szakmailag felkészült csapat

- Változatos feladatok és önállóság a munkavégzés terén

- Hibrid munkavégzés

- Széles körű juttatási csomag (alapbér+cafeteria+jutalék+13. havi bér+laptop+mobiltelefon+céges autó)

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: ca9c24
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tóthné Dankó Ágnes