Work Force Kft.

Készen állsz az új kihívásokra? Szeretnél egy dinamikusan növekedő cég Sales csapatának tagja lenni?

A Work Force egy dinamikus növekedési pályán lévő komplex HR szolgáltató, amely több évtizede meghatározó szereplője az iparágnak.
Mi a Work Force-nál hiszünk a munkatársaink együttműködésére épülő valóban hatékony munkavégzésben, és együtt formáljuk a jövőt.
Jól érzed magad aktív környezetben, ahol egy igazi támogató csapat és kellemes, modern irodai légkör vesz körül?

Csatlakozz hozzánk Sales Executive pozícióba!

Sales Executive

Ezek a feladatok várnak Rád:

A cég teljes szolgáltatás-portfóliójának (munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, diákmunka, rehabilitációs foglalkoztatás és outsourcing tevékenység) értékesítése, partnertárgyalásokon történő képviselete, valamint üzletfejlesztési potenciálok kidolgozása.

Amiben számítunk a segítségedre:

  • új potenciális ügyfelek megszerzése, piaci jelenlét folyamatos erősítése az adott földrajzi területen
  • a szervezet üzleti kapcsolatainak kiépítése, fejlesztése, gondozása, kapcsolattartás a meglévő üzleti Partnerekkel
  • projektmenedzsment, ajánlatok, pályázatok és szerződések elkészítése, nyomon követése
  • gyors, rugalmas és minőségi szolgáltatás biztosításával a partnerek elégedettségi szintjének elérése, növelése
  • riportok, beszámolók készítése a vezetők részére
  • rendezvényeken, kiállításokon való aktív jelenlét
  • agilitás és proaktivitás a saját folyamataid fejlesztésére, javítására

Amit kínálunk

  • egy szuper csapat tagjaként tudsz sikereket elérni
  • laptop, mobiltelefon és céges autó
  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • hibrid munkavégzés
  • vadonatúj, modern irodai környezet
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Az álláshoz tartozó elvárások

Veled szeretnénk együtt dolgozni, ha:

  • vállalkozó szellemű vagy és vonzanak az új kihívások
  • üzleti szemlélet vezérli a gondolkodásodat és értesz a számokhoz
  • magabiztos és határozott jellem vagy
  • élvezed a megbeszéléseket és szívesen ülsz le a partnereinkkel egy jó kávéra
  • érted a különböző személyiségtípusok nyelvét és meg is találod velük a közös hangot
  • (szolgáltatás) értékesítésben szereztél legalább 2 év tapasztalatot
  • rendelkezel gazdasági típusú felsőfokú végzettséggel
  • otthonosan mozogsz a számítógépes programok világában (Word, Excel, Power Point)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és pár km van már a hátad mögött

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Kelet - Magyarország

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és a csapat Kulcsfontosságú tagja leszel!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérlek jelentkezz fényképes önéletrajzoddal.

Cégnév: Work Force Kft.