2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

  • Vizsgáló berendezések hitelesítésének figyelemmel kísérése
  • Felülvizsgálati tevékenységek végrehajtása
  • Dokumentációk ellenőrzése, amennyiben szükséges javítása
  • Kollégák betanulásának segítése
  • Vizsgálati eredmények igazolása

Elvárások:

  • Minimum 1-es fokozatú anyagvizsgálói OKJ képesítés (Pl.: VT, PT, RT, UT, LT, ET, MT)
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Éles látás és jó olvasási készség

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Egészség-, élet-, és balesetbiztosítás
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.