SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
SPAR karrier. Jó döntés

Mosonmagyaróvári SPAR szupermarketünkbe keresünk új kollégát, az alábbi pozícióba:

Részlegvezető (Mosonmagyaróvár)

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Szakterülethez tartozó áruk rendelése, szortiment tartás, készletgazdálkodás
  • Hatékony munka megszervezése
  • Polctükörnek, SPAR előírásoknak és szavatossági időnek megfelelő árukihelyezés
  • Munkaidő beosztás, szabadság ütemezés elkészítése beosztott dolgozók részére

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • A kereskedelem területén vezetői tapasztalatot szereztél
  • Előny, ha kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a Rád bízott feladatokat

Mi vár Rád a SPAR-nál?

  • Egy bejelentett, biztos munkahelyet, ahol elismernek, és megbecsülnek
  • Fontos a kiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Érdekel a szakmai fejlődés, és az előre lépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Ezen felül, amit még kínálunk:

  • BKK, és /vagy távolsági bérlet térítés,
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatás,
  • Egyéb juttatások,
  • Szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben,
  • Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek.

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár, Aranyossziget utca 1.

Szakmai önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
Cégnév: SPAR Magyarország Kft.