Feladatok

Üzleti igényhez tartozó technikai funkciók, IT folyamatok megtervezése,
Informatikai rendszerek, tervek naprakészen tartása.
A felelősségébe tartozó rendszerek esetében a beszerzéshez szükséges műszaki dokumentáció elkészítése
Az informatikai követelmények meghatározása, az elkészült rendszerszintű követelményspecifikációk közötti összhangjának ellenőrzése
Kapcsolatot tart a rábízott informatikai rendszer fejlesztővel
A rábízott alkalmazást ismeri; tovább fejlesztésben és üzemeltetés-támogatásban is ellátja a rendszerfelelősi feladatokat
Üzemeltetésben tapasztalt problémák alapján a tovább fejlesztési igényeket definiálja

Elvárások

    Fejlesztési dokumentáció elkészítésében szerzett tapasztalat,
    Jó kommunikációs készség
    Ügyfélorientált gondolkodás
    Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
    Precíz, önálló munkavégzés
    Eredményorientált, megoldáskereső szemlélet
    Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Előnyt jelent

    Informatikai fejlesztési, illetve igénykezelési területen szerzett tapasztalat;
    Angol nyelvű dokumentáció olvasása
    Informatikai vagy gazdasági felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

    Versenyképes fizetés és év végi bónusz
    Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai fejlődést támogató tanulmányok finanszírozása
    Izgalmas és élvonalbeli internetes projektek
    Modern munkakörnyezet Budapest belvárosában, kiváló megközelítési lehetőséggel
    Részleges Home Office lehetőség
    Zárt kerékpár tároló

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Céginformáció

A CLB Független Biztosítási Alkusz Kft. tisztán magyar tulajdonú biztosítási alkuszcég. A gépjármű-biztosítási piacon a harmadik legnagyobb szereplő, amely az online világban rendkívül színes termékpalettával rendelkezik. Eddigi -több mint 25 éves- működésünk alatt a stratégiai célkitűzéseknek megfelelően a cég informatikai vonalon folyamatosan fejlődött és fejlődik is tovább, ehhez keresünk lelkes kollégákat.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva a fizetési igényének megjelölésével tud.

Cégnév: CLB Független Bizt. Alkusz Kft.