Feladatok

  • Épületautomatikai rendszerek beüzemelése, programozása
  • Karbantartás, hibakeresés, esetleges hibák elhárítása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, ügyfelek oktatása az elkészült rendszerről
  • Szakágakkal való aktív kapcsolattartás, egyeztetés

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Eseti vidéki munkavégzés vállalása
  • Villamos és gépészeti rajzok értelmezése
  • Hőközponti automatikai rendszerek ismerete
  • Hotelek, irodaházak, raktárbázisok, kereskedelmi létesítmények üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • Kimagasló műszaki érzék
  • Loxone rendszerelemek ismerete
  • Épületautomatika tapasztalat

Amit kínálunk

  • Céges autó
  • Céges telefon, laptop
  • Versenyképes bérezés, egyéni megállapodás szerint
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Hétfőtől-péntekig, napi 8 órás munkaidő
  • Stabil vállalati háttér
  • Könnyen megközelíthető belvárosi iroda
  • Támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Érdekel az épület automatika világa? Szívesen tanulnál, fejlődnél ezen a
területen? Itt a lehetőség! A Verdom Kft. lassan 13 éve van jelen a magyarországi
piacon a Loxone eszközök kizárólagos forgalmazójaként. Cégünk most tovább
bővül és keressük új munkatársunkat rendszerintegrátor pozícióba.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz!

Cégnév: Verdom Kft.