MADS állás

Feladatok
  • Bejövő hívások fogadása, továbbítása
  • Ügyfelek fogadása, eligazítása, postai küldemények átvétele
  • Egyéb feladatok: viráglocsolás, tárgyaló előkészítése, megbeszélések előtt kávéfőzés

Cég bemutatása
  • A megbízó cég a Hungarian Venture Capital Services Accounting & Consulting Kft.

Feltétel
  • 18 év felett!
  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Talpraesett, nyitott személyiség.
  • Előnyt jelent recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • Smart casual öltözködés elvárás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő
Napi 4 óra (H-P rugalmasan, megbeszélés szerint)

Munka időtartama
szeptember közepe-október eleje-től folyamatosan

Bruttó bér
1190 Ft/óra

Munkavégzés helye
1051 Budapest

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Recepciós_HVCS