Feladatok

Kommunikáció a páciensekkel, időpontok optimális szervezése, páciensek fogadása, irányítása, számlakészítés és kapcsolódó pénzügyi feladatok, beszerzési feladatok, irodai rend fenntartása. Orvosokkal történő együttműködés, egyeztetés, munkájuk támogatása..

Elvárások

pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség, gépelés, fogalmazási készségek, angol nyelvtudás idegen nyelvű páciensek fogadásához, igényes megjelenés,

Előnyt jelent

Egészségügyi tapasztalat, jogosítvány

Amit kínálunk

Kultúrált, nyugodt munkakörnyezet, megfelelő bérezés, Fiatalos, jó hangulatú munkahely, Jó csapat!

Munkahelyi extrák

Ingyen kávé, az edző terem ingyenes használata.

Céginformáció

A Visegrádi40 Magánrendelő a XIII. kerületben a WestEndhez közel található, könnyen megközelíthető, Budapest szívében, az Újlipótvárosban, családias környezetben és a legmodernebb diagnosztikai eszközökkel  - labor, MRI, UH, EKG - felszerelve prosperál.

Szakorvosaink, akik területükön elismert szaktekintélyek, professzionálisan, és maximális odafigyeléssel diagnosztizálnak és gyógyítanak.

Rendelőnkben a kardiológiai, angiológiai, diabetológiai és belgyógyászati szakrendeléseken kívül dietetikai konzultáció, gyógytorna, fozioterápia, sport rehabilitáció is működik.

6 éve működő Klinikánk  csapatába keres recepciós munkatársat teljes munkaidőben.

Önéletrajzzal, fizetési igény feltüntetésével.

Cégnév: Privát Doktor Zrt.
Kapcsolattartó: Papp Tibor