A Ground Transportation Systems Hungary Kft., mint a Thales csoport tagja az elmúlt években 20 nagyszabású projekt keretében közel 50 vasútállomáson telepített elektronikus biztonsági berendezéseket. Ezek a rendszerek nap mint nap garantálják a személy- és áruszállítás biztonságát. A Thales elsőként telepítette Magyarországon az Európai Vasúti Forgalomirányítási Rendszer (ERTMS) Európai Vonatbefolyásoló Rendszerének (ETCS) jelzőrendszerét.
A lokalizációs megközelítés és a biztonságkritikus szoftverek helyi fejlesztése és karbantartása révén a Thales megoldásai megfelelnek a helyi követelményeknek. Ezt a helyi szakértelmet a Thales szakértőinek világszerte rendelkezésre álló know-how-jával kombinálva a Thales képes olyan megoldásokat nyújtani, amelyek megfelelnek a legmagasabb biztonsági előírásoknak.

Feladatok:

  • Bejövő dokumentumok (szerződések, levelek, stb.) scannelése, rendszerbe történő rögzítése, iktatása
  • Telefonhívások, faxok és e-mail-ek kezelése
  • Bejövő és kimenő posta kezelése
  • Céges és privát csomagok átvétele és továbbítása
  • Ügyfelek és vendégek fogadása, kiszolgálása, bekészítések biztosítása
  • Tárgyalók rendben tartása és átrendezése, nyilvántartás, Outlook-ban nyomon követés
  • Parkolókártyák kiadása, adminisztrálása
  • Futárrendelés, eligazítás
  • Taxicsekkek kiadása, adminisztrálása
  • Üzemeltetési online felület kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Üzleti recepciósként szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő

  • Heti 5 munkanap 13:00-17:00-ig

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Modern iroda (MOM Park)
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Éves bónusz

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmány
  • Adminisztratív munkában szerzett tapasztalat
  • Német nyelv

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra, vagy küldje el önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.