Feladatok

  • recepciós feladatok ellátása (ügyfélfogadás, telefonok fogadása, postázás)
  • konyhák, tárgyalók rendben tartása
  • parkoló rendszer kezelés
  • belépőkártya kezelés
  • irodaszerek beszerzése
  • kapcsolattartás az üzemeltetéssel
  • futárok koordinálása, fogadása, indítása
  • tulajdoni lapok lehívása igény esetén

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • recepciós munkakörben végzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgozunk.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél.
  • Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól.
  • A szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul.
  • Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat.
  • Irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
Cégnév: Futureal Shared Services Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepe