Feladatok

  • Recepciós és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Telefonok kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Kártyák előkészítése
  • Gépjármű regisztrációk

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Recepciós vagy irodavezetői tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Minimum társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Számítógépes ismeret
  • Kulturált, ápolt megjelenés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Barátságos, mosolygós személyiség
  • Ügyfélközpontú, megoldásorientált hozzáállás

Amit kínálunk

A piacon versenyképes fizetést, hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybevehetők az adókedvezmények.

Biztosítjuk a környező településekről az ingyenes munkába járást.

Munkavállalóink részére ingyenes, változatos étkezést biztosítunk saját éttermünkben.

A ruházathoz éves ruhapénzt biztosítunk kollegáink számára.

Mentorprogramban biztosítjuk a szükséges tudás elsajátítását.

Amennyiben csapatunkban jól érzi magát és ajánlaná barátai részére is vállalatunkat, ajánlási bónusz rendszerünknek köszönhetően Ön is ajánlottja is jól jár.

Céginformáció

Nemzetközi cég több mint 30 éves vagyonvédelmi tapasztalattal rendelkező magyarországi leányvállalata hatvani létesítménybe Recepciós feladatok ellátására keres hosszútávra recepciós kollegát/kolleganőt azonnali kezdéssel.

Ha Ön is szeretne a jelen helyzetben is stabilan működő nagyvállalatnál sikereket elérni jelentkezzen!

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: P. Dussmann Kft.