Feladatok

  • raktározással kapcsolatos feladatok ellátása hűtött raktárban,
  • beérkező áruk átvétele, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása,
  • komissiózás, termékek kiadása,
  • raktári be-, illetve kivételezési bizonylatok, szállítólevelek, számlák kiállítása számítógépen.

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány (3324, 3312, 3313)
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jártasság számítógép használatában
  • többműszak vállalása (éjszaka és nappal)

Előnyt jelent

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • NAVISION, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Céginformáció

A magyar élelmiszer kereskedelemben több, mint 25 éve meghatározó szerepet betöltő vállalatunk Üllőn lévő raktárába új munkatársat keresünk.

Amennyiben szeretnél egy családias, motiváló jó kis közösség tagja lenni, várjuk fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: König-Units Kft.