ORBICO HUNGARY Kft.
Az Orbico Dél- és Kelet-Európa vezető disztribútor vállalata. Magyarországon több, mint 200 kolléga működik együtt és dolgozik azon, hogy az általunk képviselt, jól ismert márkák eljussanak a boltokba. Üllői raktárunkban, körül - belül 40 kolléga biztosítja a raktári folyamatok működését. Olyan raktárost keresünk, aki szereti ha változatosak a feladatai, fontos számára a minőségi munkavégzés, a jó csapat, a közösségi értékek, a megbízhatóság és a kölcsönös tisztelet.

Amennyiben magadra ismertél kérlek jelentkezz hozzánk

Raktáros – targoncás

munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Áru fogadása, átvétele, mozgatása, betárolása,
  • Komissiózás, megrendelések összekészítése, kiadása és ellenőrzése
  • Visszáru kezelés, leltározás
  • Marketing anyagok, és bolti állványok összeállítása, termékekkel történő feltöltése, és szállításra történő előkészítése
  • Csomagolóanyagok, raktári eszközök beszerzési igényének továbbítása
  • Műszak: állandó délelőtt: 6:00 -14:30

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel raktárosi tapasztalattal
  • Targoncavezetői jogosítvány (mindhárom 3312, 3313, 3324 kategória)
  • Önállóan, pontosan és hatékonyan tudsz dolgozni
  • Magabiztosan vezeted a tolóoszlopos magasemelésű targoncát is
  • Legalább 1 éves magasemelésű targoncavezetési  gyakorlatod van

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend, szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Kis létszámú csapat, emberséges munkakörnyezet, támogató vezetőség
  • Emelt összegű bejárási támogatás
  • Éves bónusz
  • Féléves  jelenléti bónusz
  • Mobiltelefon, korlátlan adatforgalommal
  • Magánegészségügyi szolgáltatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség  termékeinkből
  • Jó közösség, jó csapat
  • Kiszámítható, stabil vállalat
  • Képzési lehetőség, továbbtanulás támogatása
  • Ingyen kávé és tea
  • Munkavégzés helye: Üllő K-Sped körút 1.
Fizetési igény megjelölésével jelentkezz

Kérjük, hogy fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal jelentkezz.
Cégnév: Orbico Hungary Kft.