Feladatok

  • Az áruk, késztermékek biztonságos és sérülésmentes tárolásával és szállításával kapcsolatos feladatok
  • Kartonos és raklapos árú mozgatás, tárhelyre történő rakodás
  • Raktári bevételezés és kiadás
  • Belföldi és külföldi rendelések kezelése, nyomon követése
  • Vevői megrendelés alapján termékek precíz összekészítése, csomagolása raktárunkban
  • Számlakezelés
  • Kiszállítások ügyintézése
  • Hulladékkezelés,
  • Rendelések összekészítése, csomagolása, számlázása
  • Áruátvétel, áruátadás
  • Visszáru kezelése
  • Leltározás ill. selejtezési munkálatok
  • Könnyű, esetenként nehezebb fizikai munka
  • Saját boltjaink részére történő áruszállítás rendszeres túraterv szerint hetente 1-2 alkalommal

Elvárások

  • Targonca vezető engedély
  • B kategóriás jogosítvány (jó közlekedési kultúrával, több éves tapasztalattal)
  • 3 év raktári és komissiózási tapasztalat
  • Pontos, gyors, precíz, megbízható
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés
  • Office programok ismerete (Excel tudás előny)
  • Raktárkezelői programokban való jártasság

Előnyt jelent

  • Targonca vezető engedély (Kísérő targonca engedély)

Szerintünk inkább ne jelentkezz, ha:
  • Kéne egy meló, amíg nem találsz jobbat (van egy csomó, had ne mi legyünk azok)
  • Olyan helyet keresel, ahol végre elbújhatsz egy sarokban
  • Idegesít, ha nem találsz semmit, amibe beleköthetsz, amit a vezetőd szeretne
  • Kifejezetten mulattat, ha megsérthetsz, vagy tiszteletlen lehetsz a társaiddal (mert szimplán szeretünk jó hangulatban dolgozni és ez elrontaná ezt

Amit kínálunk

  • Korrekt, versenyképes bejelentett jövedelem
  • Születésnapi ajándékutalvány
  • Cafeteria
  • Fix munkaidő (h- p – heti 40 óra-1 műszak)
  • Meleg száraz raktár (nyáron hűtött, télen fűtött)
  • Jó megközelíthető munkahely
  • Munkavégzés helye: 1119 Budapest Fehérvári út 89-95.  - Multi Pláza Irodaház

Céginformáció

A Perfect Nails  Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és  forgalmazó hálózata.
Vállalati filozófiánk alapját a vevő- és minőségközpontú kiszolgálás alkotja.
Célkitűzésünk, hogy minden vásárlást élménnyé varázsoljunk!

A „jelentkezem” gombra kattintás után, kérlek csatold a szakmai önéletrajzod.

Cégnév: PERFECT NAILS Kft.