Feladatok

30 éve piacvezető, szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó cégként keressük azokat a kollégákat, akik a raktárunkban dolgoznának.
XXII. kerületi munkahelyre, lehetőleg környékbeli lakhellyel rendelkező, jó képességekkel megáldott lelkes, kitartó munkatársat foglalkoztatnánk kiemelt bérért raktáros munkakörbe.

Feladataid lesznek:
- beérkező árú átvétele, betárolása
- árukészlet gondozása, raktári rend fenntartása
- áru-összekészítés, komissiózás, rakodás

Elvárások

- kitartó legyél és becsületes
- jól tudj csapatban dolgozni

Előnyt jelent

- raktározási területen szerzett munkatapasztalat
- targoncavezetői engedély - magasabb bérezéssel
- vezetői engedély

Amit kínálunk

- biztos, megbízható munkahelyi háttér
- szabad esték és hétvégék
- kiemelkedő munkabér
- segítőkész kollégák

Munkakezdés: Akár azonnal
Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

  • Megbízható raktáros munkatársat keres az ország egyik vezető szaniter importőre – Hosszútávra, teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel!
  • Dolgozz egy olyan több mint 30 éves múlttal rendelkező piacvezető magyar vállalatnál.,

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: SaniMix Kft.