Feladatok

  • Raktárkészlet optimalizálás
  • Anyagigények megrendelése
  • Alkatrész szállítás folyamatos figyelése
  • Autószerelő és karosszéria műhely kiszolgálása
  • Hagyományos raktárosi munka (áruátvétel-kiadás)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Excel, Word ismeretek.
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Opel alkatrészek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

30 éves múlttal, stabil háttérrel rendelkező Márkakereskedésünk, folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársat

fényképes önéletrajz

Cégnév: INTERAT Kft.