Feladatok

  • beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése, dokumentálása, raktárban történő gondos elhelyezése
  • termeléshez szükséges anyagmozgatások kiszolgálása
  • raktári készletmozgások könyvelése
  • termékek csomagolása, szállításra történő előkészítése
  • részvétel termékek szállításának tervezésében
  • raktári rend fenntartása
  • leltározásban való részvétel

Elvárások

  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • középfokú végzettség
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • raktáros munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • vegyipari végzettség, vagy vegyiparban szerzett munkatapasztalat
  • oldalvillás magasemelésű targoncás gyakorlat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend, szabad hétvége
  • Bejárás támogatás, béren kívüli juttatás
  • Kialakított pihenő a kollégák számára (felújított, jó hangulatú, konyhai felszereltséggel ellátott)
  • Kávégépek, szódagépek elérhetőek a gyár több területén
  • Munkaruha biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Hungary Musashi Festékgyártó Kft. 2006-ban kezdte meg működését Oroszlányban a japán Musashi Paint Co. Ltd. leányvállalataként. Cégünk többek között az elektronikai és autóipar számára készít műanyag felületen használatos speciális festékeket, hígítókat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: Hungary Musashi Festékgyártó Kft.