Feladatok

  • Beérkező áru készletre vétele,
  • raktári adminisztráció számítógépes nyilvántartó programban,
  • áru tárhelyre betárolása, berakodása tároló helyekre,
  • napi küldendő csomag összekészítés kézi csomagolással,
  • áru mozgatása raklapemelő gépi elektromos és motoros targoncával, kézi (békás) raklapmozgatással,
  • áru kézi mozgatása,
  • folyamatos fizikai állómunka végzése,
  • áruátadás csomagküldő cégek futárjai és megrendelők részére

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • PDA használatában gyakorlat,
  • targoncás vizsga és gyakorlat
  • B jogosítvány,
  • számítástechnikai eszközök használata felhasználói szinten

Előnyt jelent

  • Jó fizikai állóképesség, jó erőnlét
  • raktári adminisztrációban és fizikai árumozgatásban egyaránt gyakorlat
  • Gödöllői lakóhely

Amit kínálunk

A cég nagykereskedelmi tevékenységet végez üzleti parkban lévő telephelyen, raktári munkavégzés irodai munkaidő beosztással 8-16,30 állandó munkaidő

Céginformáció

  • Modern irodai környezetben és  raktárépületben, egy műszakos munkavégzés hétfőtől péntekig,
  • ünnepnapokon és hétvégén nincs munkavégzés

Kérjük csatolja vázlatos, korábbi szakmai tapasztalatát tükröző önéletrajzát!
Cégnév: TACTIC KFT.