Feladatok:

  • Beérkezett áruk tételes átvétele, árukísérő dokumentáció ellenőrzése
  • Bevételezés, anyagkiadás, dokumentáció kezelése informatikai rendszerben
  • Árufeltöltés, a kanban rendszerbe tartozó raktári egységek folyamatos feltöltése, árumozgatás
  • Az áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása rendelésszámra
  • Termelési segédanyagok kezelése
  • Leltár elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély (mindhárom típusra:3312,3313,3324)

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható fizetés, magas alapbérrel
  • Extra 60% délutános műszakpótlék
  • Cafetéria keret évi 410.000 Ft
  • Teljesítmény prémium: 10%
  • Váltott műszak hetente
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Színvonalas munkakörülmények, barátságos csapat

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Műszakrend: 2 műszakos 8 órás munkarend hétfőtől péntekig (06:00-14:00 és 14:00-22:00 óráig). Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
  • Túlóra lehetőség

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Virágné Polgár Anikó