Mind-Diák Szövetkezet
A WhiskyNet Kft. Magyarország egyik legnagyobb szeszesital kínálattal rendelkező cége, hiszen több, mint 700 whiskey közül választhatunk online, illetve szakboltjukban. Ha te is szeretnél egy ilyen gyorsan fejlődő cég tagja lenni, csak Rád vár a WhiskyNet csapata!

Raktáros - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Áruk csomagolása, rendelések összekészítése
  • Zárjegyek ragasztása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig 07:00-17:00 közötti munkavégzés
  • Heti mininum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1625 Ft/óra alapbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1625 Ft lesz
  • Rugalmas, órarendedhez igazítható beosztás
  • Betanulást követően emelkedő órabér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet