Szuper lehetőség raktárosnak Budapesten VIII. kerületben! Azonnali kezdés!

Széleskörű juttatások: Az alapbér mellett jelenléti és teljesítmény bónuszok várnak! ->nettó 280.000-300.000 Ft

Munkába járási támogatás és BKK bérlet biztosítva!

Barátságos, családias munkakörnyezet!

Hivatalos, bejelentett munkaviszony!

Gyors kiválasztási folyamat és azonnali kezdés!

Plusz lehetőség: Túlórázási opció extra bevételért!

Rugalmas munkarend: Választható 1 műszak, 8 órás munkavégzés!

Elvárások:

Legalább 8 általános végzettség!

1-2 év raktáros tapasztalat előny!

Jó fizikai állóképesség!

Ne hagyd ki ezt a remek lehetőséget, és jelentkezz még ma!

Érdeklődni [email protected] e-mail címen vagy a +36706326020 telefonszámon lehet.

Cégnév: HR Direkt Kft.
Kapcsolattartó: Smatkó Vanessza