Feladatok

  • anyagok, termékek csoportosítása és betárolása megadott szempontok, előírások szerint;
  • anyagok, termékek rakodása, egység, - és vegyes rakományok képzése;
  • anyagok, termékek, tömeg- és darabáruk mozgatása, emelése, hordása, rakodása különféle szállítóeszközökre;
  • raktáron belül anyagmozgatás végzése, a szállításra váró anyagok előkészítése (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével);
  • a rakodásra használt gépi berendezések üzemeltetése, teher emelése és mozgatása egyszerűbb segédeszközökkel;
  • fuvarozás, a rakomány rendeltetési helyre történő kézbesítése és kirakodása;
  • útvonalterv készítése, szükség szerinti módosítása, egyeztetés az adott csomag, termék átvételének körülményeiről, ügyviteli adminisztrációs munka elvégzése;
  • leltározásban való részvétel;
  • levelezés, nyilvántartások, adatbázisok vezetése, kezelése, irodatechnikai, számítástechnikai és multimédiás eszközök kezelése;
  • raktárban használt kisgépek kezelése;
  • közreműködés a raktár megfelelő higiénia szintjének fenntartásában;
  • adományozási akciók alkalmával adománycsomagok összeállításában való részvétel;
  • beérkező áruk fogadása, regisztrálása, valamint a mennyiségi és minőségi ellenőrzésében való részvétel;
  • személy- és adományszállítás végzése;

Elvárások

  • alapfokú/középfokú végzettség
  • alapvető informatikai ismeretek (Windows, Office, E-mail)
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • csapatban és rendszerben való gondolkodás
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • targoncavezetői jogosítvány
  • szakirányú végzettség
  • szakirányú szakmai gyakorlat

Céginformáció

15 éve működő Alapítvány vagyunk, amit a Református Egyház alapított, és hisszük, hogy a munkánkkal segíteni tudunk a rászorulóknak. A családias hangulat nálunk nem csak jól hangzó frázis, teszünk is érte, hogy jó legyen hozzánk bejárni dolgozni. Közösen határozzuk meg a kicsi és a nagy célokat, nyitottak vagyunk az új ötletekre.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését önéletrajzát, bruttó fizetési igénye megjelölésével a "jelentkezem" gombra történő kattintás után küldje el részünkre.

Cégnév: Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány