Feladatok

  • Beérkező áruk, eszközök bevételezése és kiadása
  • Raktári készletmozgás dokumentálása
  • Kézi és teleszkópos rakodóval történő anyagmozgatás
  • Raktár rendjének fenntartása
  • Leltározás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • 4511 gépcsoport számú gépkezelői jogosítvány
  • legalább alapfokú számítógép használat
  • 1-3 év releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Cafeteria
  • Munkába járási költségtérítés

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével

Cégnév: Flora Nostra Kft.