Feladatok

Az Intertár Kft. kistarcsai telephelyére, keres kezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező raktáros kollégát.
A raktárban lévő anyagok, termékek csoportosítása és betárolása megadott szempontok, előírások szerint. Raktárterületen való kézi és gépi anyagmozgatás, rakodás, leltározás. A részlegek igényeinek egyeztetése és optimális kiszolgálása. A munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, Vevők kiszolgálása, felvilágosítása, tanácsadás a termékekkel kapcsolatban.
Munkavégzés helye: 2143 Kistarcsa, Szabadság út 56/a.

Elvárások

-Targoncakezelői képesítés
- B kategóriás jogosítvány
- Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
Teljes munkaidő, hétfőtől-péntekig

Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével.
Cégnév: INTERTÁR Kft.