Raktáros

Szeretnél egy stabil cégnél dolgozni?

Olyan munkahelyet keresel, ahol 8 óra után hazamehetsz?

Imádod a pörgést és a változatos feladatokat?

Ne habozz, jelentkezz hozzánk raktárosnak és csatlakozz szuper csapatunkhoz!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Mivel Foglalkozunk?

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagy sebességű vasút is.

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséged van
  • Legalább kettő új típusú gépkezelő jogosítvánnyal rendelkezel (3324, 3313, 3312)
  • Lehetsz pályakezdő vagy tapasztalt raktáros
  • Felhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet
  • Tudod vállalni a 3 műszakot
  • Be tudsz járni a 23. kerületbe

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Tiszta munkakörnyezet, modern géppark
  • Előrelépési lehetőség kiemelt, majd mester pozíciókba
  • Széleskörű juttatási csomag: 26.300 Ft Cafeteria/hó, teljesítményprémium, 13. havi bér, br. 100.000 Ft jelenléti prémium/év
  • Kiterjedt élet-és baleset biztosítás, egészségbiztosítási csomag
  • 50%-os műszakpótlék 18.00 - 06.00 között
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap, karácsonyi buli)
  • Saját konditerem, Knorr-Bremse sportegyesületi tagság

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

  • Raktári feladatok, konszolidáció, anyagmozgatás elvégzése
  • Területeink: Áruátvételi, központi raktár és nyersanyag raktár
  • Adatok rögzítése SAP-ban
  • Alkatrészek kigyűjtése, betárolása
  • Targonca magabiztos kezelése

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

  • Hasonló raktári munkakörben szereztél tapasztalatot

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1201 Budapest, Helsinki út 86. / 1238 Budapest, Helsinki út 105.

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!