Feladatok

  • A csoportvezetők által megadott anyagigények, SAP rendszerben történő adminisztrálása.
  • A műszaki anyagraktárosok adminisztrációs feladatainak támogatása.
  • A készletek pontosságának ellenőrzése, eltérés esetén a hiba jelzése és javítása a közvetlen vezető felé.
  • A kontrolling által küldött eltérések ellenőrzése, javítása.
  • A raktárbizonylatok aláírásának ellenőrzése, a kész bizonylatok összegyűjtése, összesítése, továbbítása.
  • A negyedéves leltározásokban történő részvétel.
  • Leértékelések, selejtezések adminisztrációja.

Elvárások

  • Érettségi,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • MS Excel és MS Word magabiztos használata,
  • Megbízhatóság, precizitás, együttműködő készség,
  • Fejlődésre való nyitottság, jó kommunikációs készség,
  • Rugalmasság, gyors problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • SAP ismeret,
  • Szentes vagy környékbeli lakóhely.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Szakmai támogatás,
  • Cafetéria 33.000 Ft/hó,
  • Havi élelmiszercsomag,
  • Utazási költségtérítés.

Céginformáció

Három évtizedes működésünk a 100 éves helyi baromfifeldolgozás tradícióira épül. Magas minőségű termékeink hazai és nemzetközi sikerét kollégáink tudása, hozzáállása és hűsége biztosítja.

Szakembereink nyitottak a legmodernebb technológiák alkalmazására, bátran vágnak bele új dolgokba folyamatos fejlődésünk és fejlesztéseink érdekében. Bonafarm Csoporttal fennálló stratégiai partnerségünk támogatja piaci jelenlétünket.
  • Baromfiipari innovációk: baromfivirsli, panírozott baromfitermékek, sültkacsa.
  • Piaci jelenlétünk növeléséhez korszerű panír-, kacsasütő- és keltetőüzemeket helyeztünk üzembe.

Kétezer fős létszámunkkal az egyik legnagyobb és legstabilabb munkáltató vagyunk a szentesi régióban, és piacvezető szerepünk biztosítása érdekében folyamatos technológiai fejlesztéseket hajtunk végre. Piaci szerepünket erősíti, hogy a Bonafarm Csoport tagjai vagyunk.

Arra törekszünk, hogy továbbra is olyan stabil és biztos munkahely legyünk, ahol érezhető a fejlődés és minden kollégánk örömmel dolgozik nap mint nap.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük töltse fel adatait és csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: HUNGERIT Zrt. Kft.