Feladatok

- Beérkező áruk lerakodása a tehergépkocsiról.
- Beérkező áruk szállítási okmány alapján történő átvétele.
- Árucikkek betárolása tároló helyre.
- Árukiadás, áruk felrakodása tehergépkocsira.
- Megbízók rendelései alapján a rendelt áruk összekészítése.
- Szobahőmérsékleten (15-25 °C) tárolt áruk kezelése.
- Hideg tároló területen (2-8°C) tárolt áruk kezelése.
- Homlokvillás és tolóoszlopos targonca használata munkavégzés során.

Elvárások

- Kiemelten fontos a precíz, pontos munkavégzés!
- Önállóan és csapatban is tudj dolgozni.
- Targonca jogosítvány, magas emelésű targonca kezelése.

Amit kínálunk

- Családias munkakörnyezet
- Támogató és motiváló munkatársak
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Hosszútávú munkalehetőség
- Klimatizált raktár
- Munkaruha
- Egy műszakos munkarend

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő budaörsi gyógyszer-nagykereskedő cég, raktári területek bővülése miatt raktári operátor munkatársat keres egy műszakos munkavégzésre!
Hosszútávú munkalehetőség!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet küldd el az önéletrajzodat bér igény megjelöléssel.
Cégnév: BET Pharma Kft.