Feladatok

  • A raktári munka operatív irányítása, az alapvető munkafeltételek biztosítása, raktári rend fenntartása
  • A műszakban dolgozó kollégák szakmai felügyelete, a kiadott feladatok koordinálása, ellenőrzése, időbeosztásának felügyelete.
  • Munkautasítások, illetve munka-tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása
  • A raktári kimérések vevői lehívások alapján való ütemezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A kritikus termékek készletfigyelése, riportálás
  • Napi, heti, havi, éves leltárakban való aktív részvétel
  • Az újbelépő dolgozók gyakorlati jellegű betanítása
  • Technológiai eszközök felügyelete, kezelése, működtetése

Elvárások

  • Raktárban szerzett minimum 1 éves vezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, megalapozott és gyakorlatias Excel felhasználói gyakorlattal
  • Valamely vállalatirányítási vagy raktár irányítási rendszer ismerete
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés, pro aktivitás, vezető jellem, magas stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Húsipar területén szerzett többéves releváns, szakmai, irányítási gyakorlat
  • Napi frissáru gyártásban, raktározásban szerzett gyakorlat
  • Nagyüzemi körülmények között szerzett szakmai gyakorlat
  • Minimum 1 éves nagyvállalatnál (autóiparban) szerzett tapasztalat
  • Szakirányú logisztikai végzettség
  • Targonca vezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Tőkeerős, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes, teljesítménytől függően emelkedő jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai tevékenység
  • Szabad hétvége
  • Teljes munkaidő
  • Jó munkakörülmények
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye legnagyobb sertés feldolgozással foglalkozó üzemébe keresünk megbízható munkatársat. A pozícióhoz tartozó feladatok elsajátításához szakirányú tanfolyam elvégzése kötelező, melyet biztosítunk a jelentkező számára. A szükséges gyakorlati tapasztalatot a raktározásban és termelésben jártas szakemberek irányításával nagykállói üzemünkben tudja megszerezni. Amennyiben alkalmasnak érzi magát az alább részletezett feladatok ellátására és ambíciózus egy új szakma elsajátításához, akkor bátran jelentkezzen a fent megnevezett pozícióba.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Mada - Hús Kft.