A Ghibli Cégcsoport több mint 25 éve meghatározó szerepet tölt be a magyar és nemzetközi logisztikai piacon. Az elmúlt évek dinamikus növekedésének köszönhetően a csapatunk folyamatosan bővül, idén már több, közel 300 munkatárssal büszkélkedhetünk.

Ha úgy érzed a lenti feladatkört Rád szabták és örömmel dolgoznál egy laza, dinamikus, pörgős, vidám csapatban akkor lehet, hogy Te vagy a tökéletes jelölt számunkra a

Raktári műszakvezető pozícióra

Az alábbi feladataid lesznek – egyműszakos munkarendben:

  • 15-20 raktári dolgozók napi tevékenységének koordinálása, felügyelete, munkautasítások betartatása
  • Tervezet napi/heti szállítások biztosítása mennyiségi és minőségi elvárásoknak megfelelően
  • Aktív felelősségvállalás a munkahelyi, munkavédelmi szabályok betartatásába
  • Dolgozókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása. (létszám felügyelete, túlóra tervezése és szabadságigények tervezése)
  • A területek és műszakok közötti információáramlás biztosítása

A pozíció betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Minimum középfokú végzettséggel (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 3 év raktári vagy logisztikai központban szerzett szakmai / vezetői tapasztalattal
  • OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, vezető állásos) jogosítvánnyal, valós vezetői gyakorlattal
  • Lean ismerettel, tapasztalattal
  • MS Office programcsomag felhasználói ismeretével

Szükséges személyes kompetenciák:

  • Pontosság, megbízhatóság, lojalitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, proaktivitás
  • Hatékony döntéshozatali képesség
  • Csapatban történő hatékony munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Változásokhoz való pozitív hozzáállás, nyitottság az új ismeretekre, feladatokra

Ami előnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete

Amit cserébe kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Dolgozói ajánlási bónusz
  • Nagy értékű hűségjutalom
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest / Csepel

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Ghibli Szállítmányozási Kft.