Feladatok

  • A Cégcsoport logisztikai központjába érkező anyagok és áruk átvétele, bevételezése, szétosztása és kiadása kapcsán adódó tevékenységek elvégzése, elsődlegesen: utántöltés, komissiózás.
  • A cikkek gyártási számának ellenőrzése, mennyiségi pontosságra törekedés.

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • megbízhatóság, lojalitás,
  • önálló munkavégzés,
  • kulturált megjelenés, viselkedés

Előnyt jelent

  • gyógyszeripari, egészségügyi területen szerzett tapasztalat, termékismeret
  • emelőgép/targonca kezelői jogosítvány (3313,3324,3312)

Amit kínálunk

  • nemzetközi, kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • utazási hozzájárulás,
  • munkaruha.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Gyógyszer-, illetve orvos-szakmai termékek nagykereskedelmével foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű cégcsoport (jelenleg Bp. XI. kerülete, 1 év múlva a munkavégzés helye Bp. XV. kerület lesz

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk vagy kérjük az Euromedic logisztikai központjában szíveskedjenek a HR osztály részére leadni.
Cégnév: Euromedic International Kft.