munkakörbe

Feladat:

  • Bejövő/Kimenő áruforgalom adminisztratív kezelése, rendszerben való rögzítése, szállítási dokumentumok kezelése
  • Napi/Heti/Havi riportok készítése, frissítése
  • Cycle Count tervek készítése, elkészült feladatok kiértékelése, korrekciók/újra ellenőrzések koordinálása
  • Vezető felé folyamatos riportolás
  • Raktári szoftver használata

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás (kommunikációképes szint)
  • Érettségi bizonyítvány
  • Számítógépes ismeretek (Exel, Word)
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi  team-ben történő munkavégzésre
  • Két- három műszakos munkarend
  • Alkalmanként egy szombati vagy vasárnapi munkavégzés

Munkavégzés helye: Vecsés, Cargo City

Cégnév: Ekol Logistics Kft.