Feladatok

Raktári adminisztráció
Irodai munkavégzés keretében a ki és beszállítósokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése, nyilvántartások naprakész vezetése, CMR kiállítás, gépjármű regisztráció, két műszakos munkarendben.

Elvárások

  • Excel ismerete és magabiztos kezelése,
  • precíz- pontos munkavégzés,
  • csapatban történő munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

- azonnali kezdés
- angol alapszintű nyelvismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • azonnali kezdés,
  • kiemelt utazási támogatás,
  • bónusz,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • jó hangulatú fiatalos csapat.

Céginformáció

Next Generation Hungary Kft.
A több mint 24 éves szakmai tapasztalatot a XXI. század technológiájával ötvözve kínálunk professzionális szolgáltatásokat. A lehető legnagyobb rugalmassággal állunk ügyfeleink rendelkezésére a kimondottan rájuk szabott megoldásainkkal. Társaságunk fiatal és dinamikusan növekvő szolgáltató, aki specialistája a külkereskedelmi tevékenységgel foglalkozó cégek komplex kiszolgálásában

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: NG NEXT GENERATION Kft.