Dél-pesti partnerünk számára keresünk lelkes jelentkezőket Quality mérnök pozícióba. Partnerünk vezető autóipari beszállító és több gyártócsarnokában és kutatási fejlesztési központjában közel 3.000 munkavállaló dolgozik. Több mint 100 éves japán hátterű vállalat, mely világszinten elektronikai, kerámia és építőipari termékek gyártásával foglalkozik.

Quality Mérnök

Feladatok

  • A gyártósoron jelentkező problémák és hibák elemzése
  • A folyamatirányítás és ellenőrzési folyamat elemzése és fejlesztése
  • Megrendelői igények felmérése, javaslattétel a vizsgálatra
  • IATF 16949 minőségirányítási rendszer karbantartása és fejlesztése
  • A minőségirányítási rendszer elemeinek dokumentálása és változásainak nyomon követése
  • Nem megfelelő termékek kezelése
  • Minőségirányítási eredmények ellenőrzése, összegzése, elemzése

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (mérnök, gépészmérnök)
  • Minőségirányítási vagy folyamatmérnöki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős számítógépes ismeret (MS Office)

Előnyök

  • Vezetői tapasztalat
  • IATF 16949 ismeret
  • Automatizált gyártósoron szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
  • Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye

  • Magyarország, Pest, Dunavarsány
Cégnév: Recruby Hungary Kft