Feladatok

Teljes állású pultosokat keresünk a VAJ-ba!
  • vendégek udvarias kiszolgálása
  • árukészlet nyilvántartása, töltése
  • a kassza, a pult és a vendégtér folyamatos tisztán és rendben tartása, takarítása
  • kasszarendszer pontos kezelése

Elvárások

  • hétvégi napok vállalása
  • társalgási szintű angol és magyar nyelvtudás
  • precíz és gyors munkavégzés önállóan és csapatban is
  • tanulékonyság és terhelhetőség
  • türelmes, kedves, udvarias személyiség
  • rugalmasság a beosztást illetően
  • alapvető számtani műveletek ismerete

Előnyt jelent

  • vendéglátói szoftver ismerete
  • értékesítési, kereskedelmi tapasztalat
  • hosszú távra tervezés

Amit kínálunk

  • rugalmas beosztás
  • fiatal csapat
  • professzionális munkakörnyezet
  • a város legfinomabb péksüteményei, szendvicsei, desszertjei és kávéja!

Céginformáció

VAJ pékséget 2020. novemberben nyitottuk a Rákóczi tér és a József körút sarkán, június közepén pedig egy új, budai egységgel is bővültünk a Hello Budában. Üzleteink a hét mindennapján reggel 7-től este 20 óráig várják a vendégeket kovászos kenyerekkel, kiváló minőségű péksüteményekkel, házi készítésű szendvicsekkel, prémium desszertkínálattal és specialty kávéval. Célunk, hogy vásárlóink egész nap széles kínálatból válogathassanak, és még az esti órákban is friss kenyérrel távozhassanak.
Cégnév: Vajbirodalom Kft