Mind-Diák Szövetkezet
Partnerünk célja, hogy a kreativitás és a technológia erejét használva töltse meg a világot érzelmekkel és élményekkel. Termékeik országszerte több, mint 32 helyszínen elérhetők, ahol a márka képviselői segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb termékek kiválasztásában. Csapatukat most te is bővítheted!

Promóter - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Műszaki termékek értékesítése
  • Szakmai segítségnyújtás az érdeklődők részére
  • Ajánlatok, akciók ismertetése
  • Polcok rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Értékesítési vagy kereskedelmi tapasztalat
  • Érdeklődés a műszaki cikkek iránt
  • MUNKAIDŐ:
  • Péntektől vasárnapig nyitvatartási időben
  • Heti minimum 20 óra vállalásával
  • Amit ajánlunk
  • Br. 1882 Ft/óra alapbér + értékesítési bónusz
  • További fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Telekommunikáció
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet