Partnerünk célja, hogy a kreativitás és a technológia erejét használva töltse meg a világot érzelmekkel és élményekkel. Termékeik országszerte több mint 32 helyszínen elérhetők, ahol a márka képviselői segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb termékek kiválasztásában. Csapatukat most te is bővítheted!

Feladatok:

  • Műszaki termékek értékesítése
  • Szakmai segítségnyújtás az érdeklődők részére
  • Ajánlatok, akciók ismertetése
  • Polcok rendben tartása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Érdeklődés a műszaki cikkek iránt

Munkaidő

  • Hétfőtől-vasárnapig 9.00-20.00 óra között nyitvatartási időben
  • Heti min. 20 óra vállalása (Hetente 4 nap)
  • 4-6-8 órában végezhető diákmunka
  • Tréning időpontja: Budapest, április 25. 10.00-17.00 között

Amit kínálunk

  • Br. 1882 Ft/óra alapbér + értékesítési bónusz
  • Tréning felutazási költségének megtérítése
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Értékesítési tapasztalat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg!
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet