Finance Sales Hungary Kft.

Promóter

A Finance Sales Hungary Kft. egy megbízható és tapasztalt vállalat a pénzügyi szektorban, amely már 1996 óta van jelen a piacon és jelenleg is kiemelkedő a pénzügyi szolgáltatások terén. Tevékenységi köre széleskörű, magában foglalva az értékesítést, tanácsadást és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat, ügyfelei számára segítséget és megoldást nyújtva a pénzügyeik kezelésében céljaik eléréséhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egy kihelyezett pénzügyi ponton támogatod a tanácsadó kollégánk munkáját
  • A bevásárlóközpontba betérő vásárlók figyelmét felkelted, párbeszédet kezdeményezel
  • Figyelmet fordítasz az ügyfelek igényeire, kérdéseire, és igyekszel megoldást találni rájuk
  • Az érdeklődő vásárlók részére bemutatod az elérhető kedvezményeket, szolgáltatásokat, majd átadod tanácsadó kollégának bővebb tájékoztatásért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Végzettséged nem számít
  • Esetleges elutasítást követően tartsd fenn a pozitív hozzáállást
  • Legyen magabiztos a fellépésed
  • Legyél nyitott, bátor, ne félj az emberektől
  • Mindig legyél optimista és motivált

Amit kínálunk:

  • Minden hónapban megkapod a fix alapbéred
  • Igény alapján a teljes- és részmunkaidőt is biztosítjuk, akár a hétvégi beosztást is
  • Havi tervszámok teljesítése esetén jövedelmed meghaladja a nettó 350 000 Ft-ot, de van olyan kollégánk aki 420 000 Ft-ot visz haza
  • Az általad megszólított és szolgálatást igénylő ügyfelek számától függően növekszik majd az órabéred
  • Baráti-, és családbarát munkahelyet biztosítunk
  • A munkába járásodat 100%-ban támogatjuk (NAV előírásai szerint)
  • Előrelépési lehetőséget is biztosítunk, igény esetén pénzügyi tanácsadó munkatárs is lehetsz később

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess/Host, Animátor
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el önéletrajzodat lakhely megjelöléssel!
Cégnév: Finance Sales