Kedves projektmérnök! Egy olyan munkahelyen szeretnél dolgozni melynek nevének hallatán mindenki felkapja a fejét, hiszen ismeri? Amennyiben a válaszod igen, akkor ez a pozíció neked szól. Releváns 1-3 év szakmai tapasztalattal, és angol nyelvtudással rendelkező Projektmérnököt keresünk Partnercégünk dinamikus csapatába.

Projektmérnök

Leendő feladataid:

  •   Beruházási projektek előkészítése gyári és központi csapattagok irányításával (költség/   ütemezés/koncepció/dizájn)
  •   Beruházási projektek pénzügyi tervezése, nyomon követése és zárása
  •   Beruházási projektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése
  •   Beruházási projekt koncepciójának meghatározása, részletes tervének elkészítése,   felülvizsgálata, engedélyeztetése
  •   Beszerzéshez szükséges műszaki specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat       támogatása
  •   Beszállítók helyszíni irányítása munkavédelmi és higiéniai szempontok figyelembevételével
  •   Munkaterület napi szintű átadás/átvétele, felügyelete
  •   Projektek átadás/átvételének lebonyolítása és dokumentálása
  •   Termelés indulás támogatása
  •   Projekt zárási dokumentumok támogatása

Amivel mindenképpen rendelkezz, és tudnod is kell:

  •   Gépész/ villamosmérnök végzettség
  •   2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  •   Aktív angol nyelvtudás
  •   AutoCAD ismeret, MS projekt ismeret, PLC ismeret előnyt jelent
  •   Műszaki rajzok és dokumentumok szabványainak ismerete
  •   Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  •   Kiváló irányítói készség

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  •   Versenyképes fizetés és juttatások
  •   Stabil vállalati háttér, és multinacionális környezet
  •   Izgalmas és változatos feladatok
  •   Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •   Vas megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.