Feladatok

  • új termék bevezetési validációs projektek vezetése
  • lokalizációs és változás management projekt feladatok
  • megvalósíthatósági vizsgálatok műszaki támogatása
  • kapcsolattartás az autógyárak képviselőivel
  • részvétel a beszállító kiválasztási és bevezetési folyamatban
  • vevői követelmények, műszaki elvárások vizsgálata
  • árajánlatok készítésének támogatása
  • a projekt osztály műszaki támogatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • új termék bevezetés tapasztalat
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség járműipari projektmanagement területen
  • versenyképes fizetés
  • rövidtávú külföldi kiküldetések, az autógyártókkal közvetlen kapcsolatépítési lehetőség
  • kommunikációtechnikai és nyelvi fejlődési lehetőség, széleskörű képzésrendszer
  • izgalmas, kihívásokkal, lehetőségekkel teli munka folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Japán tulajdonú multinacionális cég magyarországi leányvállalata.
Autóalkatrész, fék, üzemanyag és kuplungcső gyártás.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehetséges a jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: Sanoh Magyar Kft.