Feladatok

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 900 főt foglalkoztat. A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.
A KOMETA 99 Zrt. egyik legnagyobb és legrégebbi húsüzeme, mely bővítésének előkészítése megkezdődött, és várhatólag 4-5 évig tart. A bővítés során a termelés folyamatos fenntartása mellett a kapacitás a meglévő háromszorosára nő.

A folyamatok támogatására a műszaki csapatunkba keresünk Projektmérnök kollégát!

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • A projekt szerződések előkészítésében, kontrolljában való részvétel
  • Tervezési folyamat menedzsmentje
  • A kivitelezői teljesítések felmérése, claim menedzsment
  • Az átadás-átvételi folyamatban aktív közreműködés
  • Teljesítés igazolások dokumentációjának elkészítése
  • A projekt ütemterv kialakítása és ellenőrzése
  • Megvalósítási költségbecslés
  • Projekt dokumentációs rendszerének kialakításában és működtetésében történő aktív részvétel

Mindezt hol?

  • KOMETA- Kaposvári székhelyén

Elvárások

  • Építész-, vagy építőmérnöki végzettség vagy legalább abszolutórium
  • Műszaki ellenőri vagy tervezői jogosultság
  • Tervezői szoftvereket ismered
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Folyamat-orientált vagy
  • Precíz, dinamikus, lendületes személyiség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörökben szereztél gyakorlatot
  • Ingatlanfejlesztői végzettséggel vagy tapasztalattal rendelkezel
  • Beszélsz olaszul
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatása
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Összetartó, támogató környezetben fejlesztheted tudásodat
  • Valódi ráhatásod lehet egy több milliárdos beruházási projekt megvalósítására

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz egy magyar és egy angol nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével!

Cégnév: KOMETA 99 Zrt.