Projektmenedzser

Bankunk az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezünk. Folyamatosan keressük az innovatív, ügyfeleinkre szabott megoldásokat, melynek kollégáink is aktív részesei. Ha fontos számodra a nemzetközi háttér, a barátságos és szerethető légkör, és egy olyan munkahelyet keresel, ahol a fejlődésed és jólléted tényleges figyelmet kap,
ne várj tovább!

Légy te is CIB-es, hogy a lényeggel törődhess!

Feladatok, amikben szakértővé válsz:

  • A projekt céljainak eléréséhez szükséges feladatok, határidők, erőforrások, költségek tervezése és rendszeres frissítése.
  • A projektfeladatok terv szerinti előrehaladásának irányítása, a projektütemterv aktualizálása.
  • Kockázatok és problémák azonosítása, a kezelésükre vonatkozó akcióterv elkészítésének biztosítása.
  • A projektköltség-keretek betartása, projekthez kapcsolódó beszerzési, leszállítási és számlázási folyamatok menedzselése a bank érvényes szabályzatai és folyamatai alapján.
  • A megfelelő projektszervezet és irányítási struktúra létrehozása és működtetése, beleértve a szükséges vezetői jóváhagyások megszerzését a bank érvényes döntéshozatali rendjében foglaltak szerint.
  • A projektdokumentációs rend betartása.
  • Az egyes projektek módszertani támogatásának biztosítása.
  • Aktív részvétel a projektkommunikációban, információáramlás szabályozása, projektben dolgozó külső és belső kollégák munkájának felügyelete és értékelése.
  • A stratégia és a tulajdonosi, felsővezetői szemlélet közvetítése, leképezése a projektszervezet felé.

Neked való mindez, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Az angol nyelvet folyékonyan, tárgyalóképesen ismered.
  • 2-3 éves banki projektmenedzseri tapasztalatod van.
  • Ismered és alkalmazod a projektmenedzsment módszertanokat.
  • Kiváló a kommunikációs és tárgyalási készséged.
  • Felelősségteljes, céltudatos beállítottság jellemző rád.
  • Stratégiai szemléletmódod van és strukturáltan gondolkozol.
  • Magas szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Értékeljük a tehetséged:

  • Éves bruttó 500 000 Ft-os cafeteria keretet biztosítunk, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz.
  • Próbaidő után kamatmentes lakáscélú hitelfelvétel lehetősége is adott lesz.
  • Ingyenes orvosi konzultáció a DokiAppon, pszichológiai tanácsadás a Szakértő Segítség Program által.
  • Anyabankunknak köszönhetően, súlyos betegségek esetén térítésmentes második orvosi szakvélemény és kezelés nemzetközi orvos szakemberek által.
  • Nyári szünetekre táborok támogatása.
  • Banki, partneri kedvezmények vásárlásokra és egyéb szolgáltatásokra.

Csatlakozz hozzánk, mert:

  • Egy nemzetközi bankcsoport magyar leányánál biztos munkahelyed lesz.
  • A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap.
  • Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak.
  • Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CIB Bank Zrt.