Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk hogy az új generációk is találkozhassanak a jövő technológiáival, fiatalos csapatban.

Projekt tesztmérnök

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gyártósorok telepítése, üzembe helyezése és műszaki felügyelete
  • Tesztberendezések felügyelete
  • Izgalmas projektekben való részvétel, közös munka a gépek beszállítóival és a termékfejlesztési csapatunkkal (Design review, Equipment acceptance stb.)
  • Beszállítókkal való szakmai kapcsolattartás
  • Gyártás támogatása a gyártás felfuttatási időszakában
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében, a gépek rendelkezésre állásának javítása

Amit tőled kérünk:

  • 3-4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság (külföldi tréningek, beszállítói látogatások)

Amit neked ajánlunk:

  • Nálunk megVALEOsíthatod a karriercéljaidat: személyre szabott tehetségmenedzsmentet biztosítunk
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz – teljesen automata gyártósor, új technológiák (pl. Lézerforrasztás, Lézerhegesztés, high speed conveyor system stb)
  • Fix 13.havi fizetés, teljesítmény bónusz, magán egészségbiztosítás (Medicover), Employee Assistance Program, cafeteria és fiatalos csapat, amelyet egy innovatív vezető koordinál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mechatronikai mérnök
Cégnév: Valeo Auto-Electric Magyaro. Kft.