Építőipari területen tevékenykedő partnercégünk számára - melynek fő profilja a generálkivitelezésben végzett műemléki felújítás és energetikai korszerűsítés - projekt igazgatót keresünk.

Feladatok

  • az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek vezetése;
  • új építmények (épületek, egyéb létesítmények) építésének vezetése, koordinálása, ellenőrzése;
  • meglévő építmények bővítésének, átépítésének, fenntartásának tervezése, vezetése, koordinálása, ellenőrzése;
  • egységének képviselete, kapcsolattartás szakhatóságokkal és más szervekkel;
  • kapcsolattartás a megrendelővel és jelentősebb alvállalkozókkal
  • marketingstratégia fejlesztése és megvalósítása;
  • építészeti tervrajzok és specifikációk értelmezése;
  • a munkaerő koordinálásának, anyagok, üzemek és berendezések beszerzésének és szállításának vezetése; koordinálása, ellenőrzése
  • tárgyalás az épületek tulajdonosaival, az ingatlanfejlesztőkkel és az építkezésben részt vevő alvállalkozókkal, hogy a projektek időben és a költségvetésen belül készüljenek el;
  • ajánlatok és pályázatok elkészítése;
  • az építésügyi előírások, valamint a teljesítményre, minőségre, költségekre és biztonságra vonatkozó szabványok betartása és betartatása;
  • tervek beadása a helyi hatóságoknak;
  • költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása;
  • az egység működéséhez a személyi és tárgyi feltételek biztosítása.

Elvégzendő munkához szükséges min. végzettség:

  • Szakirányú

  • Az elvégzendő munkára vonatkozó alkalmassági feltételek:
  • építőipari végzettség és tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • probléma megoldó képesség
  • gépjárművezetői engedély
  • számítógépes ismeretek
  • terv olvasás

A munkakör betöltéséhez szükséges minimum szakmai tapasztalat:

  • 5 év

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Telefon ( korlátlan használattal)
  • Gépjármű
  • Laptop

Kezdés

azonnal

Munkaidő

Teljes munkaidő

Bruttó bér

Megegyezés szerint

Munkavégzés helye

Budapest
Budapest

Projekt menedzser

Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36204413386

A karrier@mads.hu email címre küldött szakmai önéletrajzzal. Kérem a jelentkezésnél a tárgy mezőben tüntesse fel: projekt igazgató

Kapcsolattartó: -