Privát banki tanácsadó, Kecskemét

Csoportszintű tudás, magyarországi központ, innovatív működési modell és negyedszázados szakértelem. Dolgozz együtt Kelet-Közép-Európa legjobb privát bankjával!

A Global Finance magazin 2021-ben ötödik alkalommal választotta hazánk legjobb privát banki szolgáltatójának bennünket, emellett a kelet-közép-európai régió legjobb privát banki szolgáltatója címet is elnyertük.

Magyarország vezető privát banki szolgáltatójaként az OTP Private Banking a piac közel felét, több mint 23 ezer ügyfelet szolgálunk ki, míg a hazai privát banki vagyon több mint 30%-át kezeljük.

Az OTP Private Banking sikerének egyik kulcsa a magasan képzett és motivált tanácsadói hálózatunk. Az OTP Bank előre kiszámítható, transzparens karrierutat kínál a privát banki munkatársai számára, és a karriercélok eléréséhez folyamatosan képezi őket, az OTP Privát Banki Akadémia keretei között.

Feladatok:

  • Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások lebonyolítása
  • Befektetési tanácsadás nyújtása Privát banki ügyfelek részére
  • Befektetésekhez kötődő tranzakciók végrehajtása
  • Banki és bankcsoporti termékek/szolgáltatások értékesítése

Követelmények:

  • Szakirányú pénzügyi/gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • Banki ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Legalább középszintű idegennyelvismeret
  • Jó csapatmunka készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Tőzsdei szakvizsga, ill. VAP I. tanfolyam
  • MNB Tőkepiaci üzletkötői hatósági vizsga
  • Clavis rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Értékesítői jártasság

Jelentkezési határidő: 2024.03.30.

Cégnév: OTP Bank Nyrt.