Prémium bankár (telefonos)

Bankunk az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezünk. Folyamatosan keressük az innovatív, ügyfeleinkre szabott megoldásokat, melynek kollégáink is aktív részesei. Ha fontos számodra a nemzetközi háttér, a barátságos és szerethető légkör, és egy olyan munkahelyet keresel, ahol a fejlődésed és jólléted tényleges figyelmet kap,
ne várj tovább!
Légy te is CIB-es, hogy a lényeggel törődhess!

Feladatok, ami a mindennapod része lehet:

  • Saját kiemelt ügyfelek bejövő és kimenő hívásainak a kezelése.
  • A bank teljes termékpalettájával  kapcsolatos kiszolgálás, valamint a termékek értékesítése saját kiemelt ügyfelek számára, a bank értékesítési stratégiája mentén.
  • A prémium remote banki szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése a potenciális ügyfelek körében.
  • Befektetési termékekről tájékoztatás, ezzel kapcsolatos tranzakciók teljesítése.
  • Tőkepiaci és pénzpiaci folyamatok  figyelemmel kísérése.
  • Számlavezetés, valamint termékértékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Hitel és biztosítási termékek értékesítése.
  • Az ügyfélelégedettség növelésében részvétel.

Téged várunk, ha:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel és magabiztos fellépéssel rendelkezel.
  • Befektetési ismeretekkel rendelkezel, érdekelnek a különböző pénzügyi piaci trendek.
  • Rendelkezel tőkepiaci és pénzügyi vizsgával  - kérlek jelöld az önéletrajzodba is.
  • Monotónia és stressztűrés sem okoz problémát.
  • Rugalmas és ügyfélközpontú vagy.
  • Nyitott vagy a fejlődésre, a tanulásra.
  • Értékesítési szemlélettel rendelkezel.
  • Legalább középfokú, lehetőleg felsőfokú végzettséged van.
  • A koncentráció nem okoz gondot otthoni munkavégzésed során sem.
  • Digitális rendszereket magabiztosan használod a mindennapi munkavégzés során.

Amit nyújtunk számodra:

  • Home office lehetőség.
  • Szakmai képzéseket vehetsz igénybe.
  • Szükséges eszközök biztosítása a munkavégzéshez (laptop és mobiltelefon).
  • Éves bruttó 500 000 Ft-os cafeteria keretet biztosítunk, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz.
  • Havi teljesítményed alapján negyedévente bónusz kifizetésben részesülhetsz.
  • Próbaidő után kamatmentes lakáscélú hitelfelvétel lehetősége is adott lesz.
  • Ingyenes orvosi konzultáció a DokiAppon, pszichológiai tanácsadás a Szakértő Segítség Program által.
  • Anyabankunknak köszönhetően, súlyos betegségek esetén térítésmentes második orvosi szakvélemény és kezelés nemzetközi orvos szakemberek által.
  • Nyári szünetekre táborok támogatása.
  • Banki, partneri kedvezmények vásárlásokra és egyéb szolgáltatásokra.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Egy igazán baráti légkörű csapat tagja lehetsz, ahol a kollégák és a vezetők segítik, és valóban támogatják egymást.
  • Nagyfokú otthoni munkavégzés lehetőségét is megadjuk számodra, az összes szükséges eszközzel együtt, de ha az irodai munkavégzést választod, úgy az Újpest központ metróállomástól pár perc sétára található székházunkban is dolgozhatsz.
  • Nálunk mindent meg tudsz tanulni! Olyan kollégáktól tanulhatsz a betanulási idő alatt, akik már több éve a területen dolgoznak, így minden szakmai támogatást megadnak.
  • Az alapképzésen felül, rendszeres képzéseket biztosítunk a folyamatos fejlődésedhez.
  • Mentorok segítik a mindennapi munkavégzésed.
  • Visszajelzésekkel támogatjuk az előrehaladásod.
  • Az alapbéren felül havi teljesítményedet bónuszokkal is jutalmazzuk.
  • Célunk egy stabil, hosszú távú együttműködés létrehozása.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CIB Bank Zrt.