Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához

Postai ügyintéző

RENDSZERES HELYETTES

A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően segítünk abban, hogy munkádat könnyen és hatékonyan el tudd látni

Főbb feladatok

  • Meghatározott földrajzi területen működő postákon dolgozó postavezetők, ügyintézők helyettesítése
  • Levelek és más küldemények felvétele
  • Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása
  • A készpénzgazdálkodási feladatok ellátása
  • Be/kifizetések intézése
  • Értékesítés, értékpapírok eladása,
  • Kereskedelmi árukészlet kezelése
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • A vezető helyettesítése esetén a posta munkavállalóinak oktatása, ellenőrzése, munkájának szervezése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Munkába járási támogatás
  • Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • 3 hónapot követően: bruttó 25.000 Ft/hó cafeteria juttatás
  • Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szerencsejáték Zrt. terminálkezelői vizsga megléte
  • Postai múlt, szakmai tapasztalat
  • Pénzkezelési és informatikai tapasztalat

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Szombathely 2 posta (9700 Szombathely, Vasút utca 5.) és a körzetébe tartozó valamennyi postahely: Balogunyom, Bük, Csepreg, Gencsapáti, Ják, Nárai, Sorkifalud, Sorokpolány, Táplánszentkereszt, Torony, Vassurány, Vasszécseny, Vép posta
  • Napi munkaidő: 8 óra (egy műszakos, eltérő kezdésekkel)
  • A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.
  • Várjuk a jelentkezésed!
A jelentkező a jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul, hogy a Magyar Posta Zrt. (Székhely: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6., Cg:01-10-042463, adatvédelmi tisztviselő: [email protected]) a jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett vagy az álláspályázat időszakában felmerülő másik betölthető pozícióra alkalmas jelölt kiválasztása céljából a kiválasztási eljárás végéig kezelje. A jelentkező az adatai törlését, a hozzájárulásának visszavonását a 1540 Budapest postacímen, vagy a [email protected] e-mail-címen kérheti. Hozzájárulásának visszavonása azonban nem érinti a visszavonás előtt folytatott adatkezelés jogszerűségét. Az adatkezelésről a további tájékoztatás elérhető a www.posta.hu Adatkezelési tájékoztató menüpontjában.
Cégnév: Magyar Posta Biztosító Zrt.